undefined

Variational parabolic capacity

Julkaisuvuosi

2015

Tekijät

Avelin, Benny; Kuusi, Tuomo; Parviainen, Mikko

Organisaatiot ja tekijät

Jyväskylän yliopisto

Avelin Benny

Parviainen Mikko Orcid -palvelun logo

Julkaisutyyppi

Julkaisumuoto

Artikkeli

Emojulkaisun tyyppi

Lehti

Artikkelin tyyppi

Alkuperäisartikkeli

Yleisö

Tieteellinen

Vertaisarvioitu

Vertaisarvioitu

OKM:n julkaisutyyppiluokitus

A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä

Julkaisukanavan tiedot

Volyymi

35

Numero

12

Sivut

5665-5688

Julkaisu­foorumi

54773

Julkaisufoorumitaso

1

Avoin saatavuus

Avoin saatavuus kustantajan palvelussa

Ei

Rinnakkaistallennettu

Ei

Muut tiedot

Tieteenalat

Matematiikka; Tilastotiede; Tietojenkäsittely ja informaatiotieteet; Liiketaloustiede

Avainsanat

[object Object],[object Object]

Julkaisumaa

Yhdysvallat (USA)

Kustantajan kansainvälisyys

Kansainvälinen

Kieli

englanti

Kansainvälinen yhteisjulkaisu

Kyllä

Yhteisjulkaisu yrityksen kanssa

Ei

DOI

10.3934/dcds.2015.35.5665

Julkaisu kuuluu opetus- ja kulttuuriministeriön tiedonkeruuseen

Kyllä