An N-dimensional version of the Beurling-Ahlfors extension
Julkaisuvuosi
2011
Tekijät
Kovalev, Leonid V.; Onninen, Jani
Organisaatiot ja tekijät
Jyväskylän yliopisto
Onninen Jani
Julkaisutyyppi
Julkaisumuoto
Artikkeli
Emojulkaisun tyyppi
Lehti
Artikkelin tyyppi
Alkuperäisartikkeli
Yleisö
TieteellinenVertaisarvioitu
VertaisarvioituOKM:n julkaisutyyppiluokitus
A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessäJulkaisukanavan tiedot
Kustantaja
Volyymi
36
Numero
1
Sivut
321-329
ISSN
Julkaisufoorumi
Julkaisufoorumitaso
2
Avoin saatavuus
Avoin saatavuus kustantajan palvelussa
Kyllä
Julkaisukanavan avoin saatavuus
Kokonaan avoin julkaisukanava
Rinnakkaistallennettu
Ei
Muut tiedot
Tieteenalat
Matematiikka
Julkaisumaa
Suomi
Kustantajan kansainvälisyys
Kansainvälinen
Kieli
englanti
Kansainvälinen yhteisjulkaisu
Kyllä
Yhteisjulkaisu yrityksen kanssa
Ei
DOI
10.5186/aasfm.2011.3620
Julkaisu kuuluu opetus- ja kulttuuriministeriön tiedonkeruuseen
Kyllä