undefined

Local structure of self-affine sets

Julkaisuvuosi

2013

Tekijät

Bandt, Christoph; Käenmäki, Antti

Organisaatiot ja tekijät

Jyväskylän yliopisto

Käenmäki Antti Orcid -palvelun logo

Julkaisutyyppi

Julkaisumuoto

Artikkeli

Emojulkaisun tyyppi

Lehti

Artikkelin tyyppi

Alkuperäisartikkeli

Yleisö

Tieteellinen

Vertaisarvioitu

Vertaisarvioitu

OKM:n julkaisutyyppiluokitus

A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä

Julkaisukanavan tiedot

Volyymi

33

Numero

5

Sivut

1326-1337

Julkaisu­foorumi

55437

Julkaisufoorumitaso

2

Avoin saatavuus

Avoin saatavuus kustantajan palvelussa

Ei

Rinnakkaistallennettu

Ei

Muut tiedot

Tieteenalat

Matematiikka

Julkaisumaa

Yhdistynyt kuningaskunta

Kustantajan kansainvälisyys

Kansainvälinen

Kieli

englanti

Kansainvälinen yhteisjulkaisu

Kyllä

Yhteisjulkaisu yrityksen kanssa

Ei

DOI

10.1017/S0143385712000326

Julkaisu kuuluu opetus- ja kulttuuriministeriön tiedonkeruuseen

Kyllä