undefined

On a Randomly Censoring Scheme for Generalized Logistic Distribution with Applications

Julkaisuvuosi

2024

Tekijät

Hasaballah, Mustafa M; Balogun, Oluwafemi Samson; Bakr, Mahmoud E

Organisaatiot ja tekijät

Itä-Suomen yliopisto

Balogun Oluwafemi Samson

Julkaisutyyppi

Julkaisumuoto

Artikkeli

Emojulkaisun tyyppi

Lehti

Artikkelin tyyppi

Alkuperäisartikkeli

Yleisö

Tieteellinen

Vertaisarvioitu

Vertaisarvioitu

OKM:n julkaisutyyppiluokitus

A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä

Julkaisukanavan tiedot

Volyymi

16

Numero

9

Artikkelinumero

1240

Julkaisu­foorumi

76843

Julkaisufoorumitaso

1

Avoin saatavuus

Avoin saatavuus kustantajan palvelussa

Kyllä

Julkaisukanavan avoin saatavuus

Kokonaan avoin julkaisukanava

Kustantajan version lisenssi

CC BY

Rinnakkaistallennettu

Ei

Muut tiedot

Tieteenalat

Tietojenkäsittely ja informaatiotieteet

Kustantajan kansainvälisyys

Kansainvälinen

Kieli

englanti

Kansainvälinen yhteisjulkaisu

Kyllä

Yhteisjulkaisu yrityksen kanssa

Ei

DOI

10.3390/sym16091240

Julkaisu kuuluu opetus- ja kulttuuriministeriön tiedonkeruuseen

Kyllä