undefined

Computation of hilbert transform via discrete cosine transform

Julkaisuvuosi

2010

Tekijät

Olkkonen, H.; Pesola, P.; Olkkonen, Juuso T.

Organisaatiot ja tekijät

Julkaisutyyppi

Julkaisumuoto

Artikkeli

Emojulkaisun tyyppi

Lehti

Artikkelin tyyppi

Alkuperäisartikkeli

Yleisö

Tieteellinen

Vertaisarvioitu

Vertaisarvioitu

OKM:n julkaisutyyppiluokitus

A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä

Julkaisukanavan tiedot

Volyymi

2010

Numero

1

Sivut

18-23

Julkaisu­foorumi

71034

Avoin saatavuus

Avoin saatavuus kustantajan palvelussa

Kyllä

Rinnakkaistallennettu

Ei

Muut tiedot

Avainsanat

[object Object]

Kieli

englanti

Kansainvälinen yhteisjulkaisu

Ei

Yhteisjulkaisu yrityksen kanssa

Ei

DOI

10.4236/jsip.2010.11002

Julkaisu kuuluu opetus- ja kulttuuriministeriön tiedonkeruuseen

Ei