undefined

Order structure, multipliers, and gelfand representation of vector-valued function algebras

Julkaisuvuosi

2017

Tekijät

Arhippainen, Jorma; Kauppi, Jukka; Mattas, Jussi

Organisaatiot ja tekijät

Oulun yliopisto

Arhippainen Jorma Eemil

Kauppi Jukka Tapani

Mattas Jussi

Julkaisutyyppi

Julkaisumuoto

Artikkeli

Emojulkaisun tyyppi

Lehti

Artikkelin tyyppi

Alkuperäisartikkeli

Yleisö

Tieteellinen

Vertaisarvioitu

Vertaisarvioitu

OKM:n julkaisutyyppiluokitus

A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessä

Julkaisukanavan tiedot

Volyymi

11

Numero

1

Sivut

207-222

Julkaisu­foorumi

52181

Julkaisufoorumitaso

1

Avoin saatavuus

Avoin saatavuus kustantajan palvelussa

Ei tietoa

Rinnakkaistallennettu

Kyllä

Muut tiedot

Tieteenalat

Matematiikka

Julkaisumaa

Iran

Kustantajan kansainvälisyys

Kansainvälinen

Kieli

englanti

Kansainvälinen yhteisjulkaisu

Ei

Yhteisjulkaisu yrityksen kanssa

Ei

DOI

10.1215/17358787-3784682

Julkaisu kuuluu opetus- ja kulttuuriministeriön tiedonkeruuseen

Kyllä