Vector-valued non-homogeneous Tb theorem on metric measure spaces
Julkaisuvuosi
2012
Tekijät
Martikainen, Henri
Organisaatiot ja tekijät
Helsingin yliopisto
Martikainen Henri
Julkaisutyyppi
Julkaisumuoto
Artikkeli
Emojulkaisun tyyppi
Lehti
Artikkelin tyyppi
Alkuperäisartikkeli
Yleisö
TieteellinenVertaisarvioitu
VertaisarvioituOKM:n julkaisutyyppiluokitus
A1 Alkuperäisartikkeli tieteellisessä aikakauslehdessäJulkaisukanavan tiedot
Emojulkaisun nimi
Volyymi
28
Numero
4
Sivut
961-998
ISSN
Julkaisufoorumi
Avoin saatavuus
Avoin saatavuus kustantajan palvelussa
Ei tietoa
Rinnakkaistallennettu
Ei tietoa
Muut tiedot
Tieteenalat
Matematiikka
Julkaisumaa
Espanja
Kustantajan kansainvälisyys
Kansainvälinen
Kieli
englanti
Kansainvälinen yhteisjulkaisu
Ei
Yhteisjulkaisu yrityksen kanssa
Ei tietoa
DOI
10.4171/RMI/699
Julkaisu kuuluu opetus- ja kulttuuriministeriön tiedonkeruuseen
Kyllä