The isomorphism relation of theories with S-DOP in the generalized Baire spaces

The isomorphism relation of theories with S-DOP in the generalized Baire spaces

Julkaisuvuosi

2022

Tekijät

Moreno Wandurraga, Miguel

Tiivistelmä

Julkaisutyyppi

Julkaisumuoto

Artikkeli

Emojulkaisun tyyppi

Lehti

Artikkelin tyyppi

Alkuperäisartikkeli

Yleisö

Tieteellinen

Vertaisarvioitu

Vertaisarvioitu

OKM:n julkaisutyyppiluokitus

A1

Julkaisukanavan tiedot

Emojulkaisun toimittajat

Konferenssi

Kustantaja

Volyymi

173

Numero

2

Sivut

ISBN

Julkaisu­foorumi

51254

Julkaisufoorumitaso

Avoin saatavuus

Avoin saatavuus kustantajan palvelussa

Ei

Julkaisukanavan avoin saatavuus

Kustantajan version lisenssi

Muu lisenssi

Rinnakkaistallennettu

Ei

Rinnakkaistallenteen versio

Rinnakkaistallenteen lisenssi

Rinnakkaistallenteen julkaisuviiveen (embargo) päättymispäivä

Avoimen saatavuuden kirjoittajamaksu €

Avoimen saatavuuden kirjoittajamaksun vuosi

Muut tiedot

Tieteenalat

Matematiikka

Julkaisumaa

Alankomaat

Kieli

englanti

Kansainvälinen yhteisjulkaisu

true

Yhteisjulkaisu yrityksen kanssa

false

Avainsanat

[object Object],[object Object],[object Object],[object Object]

Julkaisu kuuluu opetus- ja kulttuuriministeriön tiedonkeruuseen

Kyllä