First-order model theory of free projective planes

< Takaisin hakutuloksiin

First-order model theory of free projective planes

Julkaisuvuosi

2021

Tekijät

Hyttinen, Tapani; Paolini, Gianluca

Julkaisutyyppi

Julkaisumuoto

Artikkeli

Emojulkaisun tyyppi

Lehti

Yleisö

Tieteellinen

Vertaisarvioitu

Vertaisarvioitu

OKM:n julkaisutyyppiluokitus

A1

Julkaisukanavan tiedot

Emojulkaisun toimittajat

Konferenssi

Kustantaja

Volyymi

172

Numero

2

Sivut

ISBN

Julkaisu­foorumi

51254

Julkaisufoorumitaso

Muut tiedot

Tieteenalat

Matematiikka

Avoin saatavuus

Ei

Julkaisumaa

Alankomaat

Kieli

englanti

Kansainvälinen yhteisjulkaisu

true

Yhteisjulkaisu yrityksen kanssa

false

Avainsanat

[object Object],[object Object],[object Object],[object Object],[object Object],[object Object]